Soukromé lekce

Pokud preferujete intenzivní studium zaměřené na Vaše potřeby a tempo, pak můžete navštěvovat soukromý kurz. Tento typ výuky je vhodný pro jednotlivce a dvojice.

První lekci předchází konzultace, na které si domluvíme podrobný program výuky. Na lekcích je možné pracovat s učebnicemi. Pro klienty, kteří nechtějí využívat učebnice, jsou připraveny pracovní listy. Na lekcích se využívají časopisy, beletrie a krátká videa. Oba typy výuky se soustředí na poslech, čtení, gramatiku a komunikaci v angličtině.

Součástí každé lekce je občerstvení zdarma (káva Lavazza, nabídka čajů a voda). Na hodině jsou připraveny psací potřeby a extra materiály. Výuka probíhá v dopoledních i odpoledních hodinách. Soukromé parkoviště je klientům plně k dispozici po 17:00.

Upozornění:

Pokud chce klient lekci zrušit z jakéhokoliv důvodu, je třeba kontaktovat lektora nejpozději 24 hodin před smluvenou lekcí. Poté bude klientovi nabídnuta lekce náhradní. Pokud tak klient neučiní, lekce propadá.

Na lekci se dostavte 5 min. před jejím začátkem. V případě pozdního příchodu není možné garantovat, že lekce bude prodloužena.

Kde nás najdete:

Bonet s.r.o

Vančurovo náměstí 476

Hradec Králové